Oferta

A&M_507

fotografia ślubna jest to moment gdzie pięknie i najlepiej można ukazać emocje.Wzruszenie,łzy a zarazem ogromna radość. Są to najpiękniejsze chwile w naszym życiu, które na zawsze chcemy zachować w pamięci. Ja jestem po to aby łapać te momenty.Jest to szczególny dzień dla Was i Waszych bliskich. staram się być niewidoczna to jest Wasz dzień a Wy jego reżyserami :).

Uwielbiam plenery ślubne, gdzie wyluzowani możemy poddać się przy Waszej miłości, urokowi natury lub np. industrialnemu miastu. Dlatego miejsce i czas sesji plenerowej ustalamy wspólnie. Chciałabym aby moje zdjęcia były dla was pięknym wspomnieniem z niebanalnymi zdjęciami.

Ceny w zależności od Państwa potrzeb rozdzielone są na pakiety, zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na pytania.

Proponuję reportaż ślubny zawierający przygotowania ceremonię ,wesele oraz plener.


Fotografia NewBorn

Jest to sesja z przeznaczeniem dla niemowlaków do 2 tygodnia życia. Jest to szczególna sesja, gdyż poprzedzona wyczekiwaniem z objawami z którymi zmaga się każda matka. Jako mama bliźniaków wiem ile cierpliwości i ciepła trzeba oddać małej istotce aby sesja nie wybijała zbyt mocno dziecka ani mamy z dziennego rytmu.

Przed każdą sesją omawiam i przygotowuję rodziców do sesji. Posiadam różne akcesoria i cały czas uzupełniam o coś nowego. Najlepiej taką sesję już umówić w czasie trwanie ciąży, aby czas porodu był tylko z myślą o nadchodzącym dzieciątku.


Fotografia rodzinna i dziecięca

Zdjęcia rodzinne zawsze wnoszą w moja pracę wiele radości, patrząc na dzieci, które bez pamięci ufają swoim rodzicom , i rodziców wpatrzonych w swoje pociechy, Sesja rodzinna to sesja składająca się z miłości i radości, którą można uchwycić podczas pleneru rodzinnego jak i w studio .


Studio – ES to:

Fotografia ślubna Bydgoszcz, fotografia ślubna Toruń, fotografia ślubna Piła, fotografia rodzinna Bydgoszcz, fotografia rodzinna Toruń, fotografia rodzinna Piła.